Списък на участниците в конкурса:

     Андо Митев
     Борислав Арапчев (гр. Пловдив) - "Чадър"
     Валентина Терзиева (гр. Асеновград) - "Спасение"
     Ваня Керекова - "Разказ с бележка под черта..."*
     Василен Ведров (гр. Пловдив) - участва с два разказа
     Виктория Баръмова (гр. Варна) - "Посоката на вятъра" и още един разказ
     Владо Дончев
     Георги Николов
     Георги Петров
     Денка Георгиева
     Деян Димов (с три разказа)
     Джузепе Марков - гр. Добрич (с три разказа)
     Димитър Владиков (с три разказа)
     Димитър Граматиков (гр. Бургас) - "Страшния съд", "Миг истина", "Любов"
     Димитър Димитраков - "Студентът"*
     Димитър Карагеоргиев (гр. Велико Търново)
     Димитър Пройнов (гр. Пловдив) - с два разказа
     Дияна Василева - гр. Добрич (с два разказа)
     Екатерина Георгиева (гр. Русе)
     Ивайло Даскалов (гр. Бургас) - с три разказа
     Иван Димитров
     Иван Димов
     Иван Сухиванов (гр. Бургас) - "Отказ"*
     Илиана Георгиева (гр. Русе) - "Розата" и още един разказ
     Йордан Йорданов (гр. Габрово) - с два разказа
     Йордан Сотиров - "Мега пространство"
     Камелия Спасова - "Моята Дороти", "Книжовникът"*, "Среща..."
     Кристина Севова
     Лина Георгиева
     Лулчо
     Мариела Сотирова
     Марин Урумов (гр. Варна) - "Самодива"*
     Мария Далакчиева (гр. Бургас) - с три разказа
     Мария Питерс (с два разказа)
     Мария Сердарева
     Миглена Лечева
     Милена Алексиева
     Мирослава Танчева
     Михаил Гужгулов
     Момчил Цонев (гр. Габрово) - с два разказа
     Надежда Карапанчева
     Наталия Нешева - "Коледно прасе"* и още два разказа
     Никола Стайков - "Бар 22" и "Мария контракцията"
     Николай Бойков - "Разговор във влака"
     Николай Пенчев - с два разказа
     Петър Събев (гр. Русе) - с три разказа
     Полина Илиева (гр. Шумен) - "Едно, две, три, четири" и още два разказа
     Радмила Недева
     Радослав Младенов - "Сънувах, че главата ми е гъз!" и "Глад"
     Райна Йорданова (с три разказа)
     Ралица Николаева
     Росица Витанова (гр. Велико Търново)
     Светла Дамяновска (гр. Мездра) - "Кошмар наяве"
     Светлана Алексиева - "Чалгаджия"
     Светослав Тодоров - "Карастоянката"*
     Спас Крушков - гр. Пловдив (с два разказа) - "Боговете на войната", "Краста"
     Спас Христов
     Станка Шингарова (гр. Пловдив)
     Стефка Щайнерова
     Таня Стоянова - гр. Русе (с два разказа)
     Тео Чепилов - "#517"*, "#696" (из "Светът се разпада")
     Теодора Цанкова - "Ирония"*
     Тодор Любенов
     Христина Недялкова
     Христо Каменов
     Яница Радева (гр. Ямбол) - "Белият гълъб"*
     Ясен Николов (с три разказа)



                         обратно на страницата на конкурса | "Литературен клуб" | библиотека